Anma dalgalanma akımı

Enerjilendirilmiş ekipman, güç besleyicilere ve ara yüz kabloları ve radyo frekansı, ses veya veri taşıyan sinyal kabloları gibi çeşitli kablolara sahip olabilir. The transformers accuracy permits extremely precise current measurements. The split-core current transformers are capable of supplying the specified rated power at the end of the secondary cable.

Easy installation simply insert the tap into the jumper slot of the 50 mm (1/0 AWG) high-current through terminal block. Gerilim dengesizliği, elektrik akımında aşırı akımlara neden olan bir farktır. Integrated current transformer (150 A/1 A accuracy class:.5, fuse-protected voltage path. Radyo frekansı sistemlerinde, anten, genellikle yerin üstünde yükselen anten kulesi üzerinde, sinyal seviyesinin daima en iyi olduğu yerdir. Elektronik ve elektrikli ekipmanın çalışmasını sağlamak için aşırı akım akımı tahmini de önemlidir. Genel olarak, dalgalanma ani bir artış, elektrik akımı ise şarjın akış hızıdır. Radyo frekansı sinyalini almak için aynı ideal yer aynı zamanda yıldırım dalgalanmasının meydana gelebileceği yerlerdir. All transformers are supplied with color-coded cables.

Eğer nominal gerilim ve anma gerilimi veya nominal tork ve anma torku kavramlarını kullansaydık benzer şeyleri ifade etmiş olacaktık. Note: Suitable for 2-conductor through terminal blocks for DIN-rail mounting (285-150; 285-154). Ngilizcede rated current olarak adlandırılır.

Nominal akım ise elektriksel ekipmanların normal kullanımında ana kontakları üzerlerinden geçen akımın değerini gösterir. Anma akımı elektriksel ekipmanlarda ana kontaklar üzerinden akabilecek akımın tepe limitini gösterir. An integrated fuse reliably protects downstream energy meters.

Akim transformat r Akım Doyma

Hatırlatma: Nominal ve anma tabirleri yukarıda akım örneğinde verilmiştir. Bir dalgalanma akımı dahili veya harici olarak üretilebilir. The current output connectors are marked with S1 (black) and S2 (red). Both termination and removal of fine-stranded conductors is performed via push-buttons.

Bu anma dalgalanma akımı kontaktör üzerinden 12Ae kadar bir akım geçirilebilir. Short description: wago's Current and Voltage Tap for 50 mm (0/1 AWG) high-current through terminal blocks provides the ideal basis for successful energy management, because current and voltage are required wherever electrical power is measured. Nominal gerilim/tork o anki çalışma gerilimini/torkunu; anma gerilim/tork ise maksimum çalışma gerilimini/torkunu ifade ediyor olacaktı.

Geri dönüşünüz için teşekkür ederiz Geri dönüşünüz için teşekkür ederiz. Compact and hinged, color-coded connecting cable.5.

Ziyaretçi Sayacı

Bu Gün19
Dün16
Bu Hafta155
Bu Ay292
Toplam53360

Anket

Sitemizi nereden duydunuz?