Akıllı arama bitcoini

Son günlerde popüler olan fungible tokenler (NFT) ETH kullanılarak satın alınmaktadır. Woo bu durumu da şöyle açıklıyor: Hepsinden iyisi, sadece akıllı para akışını görmüyoruz. Yeni perakende ve ana yatırımcılardan gelen büyük sermaye henüz kripto para piyasasına girmedi. Küresel ekonomideki belirsizliğe rağmen, artan sayıda kurum Bitcoini enflasyona karşı potansiyel bir koruma olarak görüyor. Kurumlar, özellikle ABDdeki yatırımcılar, BTCye yatırım yapmak için çoğunlukla Grayscale Bitcoin Trusta güveniyor. .

Silikon Vadisi elbette birçok yüksek net varlıklı yatırımcı ve girişimciye ev sahipliği yapıyor. Zamanla, spot ve türev piyasalar, yükselişe balinalar öncülük ederken OTC piyasasının izini sürüyor. Akıllı para Yüksek Net Varlığa Sahip Bireyler. Dev yatırım şirketi Grayscale, artan bir hızla Bitcoin satın alıyor. Akıllara durgunluk veren getirilerin yanı sıra, CoinMarketCapten alınan grafik de bunu doğruluyor. Görünüşte değeri veya ürünü olmayan coinler, büyük dalgalanmalar ve çok basamaklı gelir vaatleri nedeniyle insanların dikkatini çekiyor.

100 BTCden fazla tutan Bitcoin adreslerinin sayısı,.271 ile yedi ayın akıllı arama bitcoini en yüksek seviyesine ulaştı. Bununla birlikte, eğilimin yakında değişebileceğine.

Cardano ADA Beklenen Akıllı Kontrat

Goldman Sachsa göre, bir değer deposu olarak Ethereumun Bitcoini geçme imkanı var. 2020 ve 2021 yılı itibariye Bitcoine ve kripto paralara bakış açısı değişti. Büyük miktarlarda Bitcoin içeren adreslerin sayısı artarsa, analistler bunu yeni balinalarda genel bir artış olarak görüyor. Ethereumun Bitcoine karşı daha işlevsel oluşu bu potansiyeli yükseltiyor.

Kripto para piyasasındaki kurumsal faaliyet genel olarak artıyor. . Raporda Ethereum için şu ifadeler kullanıldı: akıllı arama bitcoini Bir şeyin değerini tespit etmek için kullanılan ölçütleri göz önüne aldığımızda Ethereumun baskın dijital değer deposu olarak Bitcoini geçme şansı oldukça yüksek. Reddit kullanıcısı konuya yönelik şunları söyledi: Yukarıdaki tabloda da görebileceğiniz gibi, gbtcde Bitcoin edinme oranı Nisan 2020nin başlamasından sonra hızlandı. . BTC gibi gerçek değere sahip tokenların boğa koşularını sürdüreceğine inanıyor.

Yine de CryptoQuant CEOsu Ki Young Ju, bu eğilimin yakında değişeceğine inanıyor ve Piyasa yakında akıllı paraya dönüşecek ve fonlar öz değeri olan büyük coinlere gidecek, diyor. Ethereum ekosistemi, akıllı sözleşmeleri destekler ve geliştiricilere kendi platformunda yeni uygulamalar oluşturmanın bir yolunu sunar. Ile uğraşmak istemeyen insanların yatırım yaptığı ürünlerin en büyüğü de olsa Bitcoin almak için kullanabilecekleri birçok ETFden sadece biri.

Bu YEN akıllı para. Kurumsal yatırımcılar agresif bir şekilde Bitcoin alıyor. Reddit kullanıcısı tarafından derlenen veriler, Grayscalein Bitcoin alımlarının öncelikle Nisan ayından bu yana hızlandığını gösteriyor. Google Trend verileri, zincir üzerindeki veri noktaları ile benzer bir anlatıyı gösteriyor. Sıçrayışa rağmen.000 doların üstesinden gelemedi ve şu anda ATHsinden.000 dolar kadar aşağıda işlem görüyor.

Ancak Woo, yeni balinaların sayısının da arttığını vurguladı. Bununla birlikte, Bitcoin için arama hacmi düşük kalırken, Hawaii, California, Nevada ve Washington gibi eyaletlerden özellikle yüksek bir ilgi akıllı arama bitcoini var. M olarak daha önce de bildirdiğimiz üzere kurumsal yatırımcılar birikime devam ederken madenciler de satış yapmayı reddediyor.

Ziyaretçi Sayacı

Bu Gün19
Dün16
Bu Hafta155
Bu Ay292
Toplam53360

Anket

Sitemizi nereden duydunuz?