Korku açgözlülük endeksi bitcoin

Ancak tarih, benzer senaryoların ciddi fiyat düşüşlerine yol açabileceğini gösteriyor. Bitcoin korku ve açgözlülük endeksi geliştirilmiştir. Endeks, 100 üzerinden 53 puan ile tarafsız bölgede iken bir anda 15 puan düşerek 38e indi ve korku bölgesine geri döndü. Bitcoin yükselişe geçtiğinde yatırımcılar açgözlülük eğilimine kapılır ve birçok yatırımcı piyasaya dhil olur, Bitcoin düşüşe geçtiğinde yatırımcılar kaybetme korkusuna kapılarak hızlıca piyasadan çekilme yanılgısına düşerler. Başlangıçta Coin Metrics tarafından formüle edilen gösterge, analistler ve tanınmış kripto para figürleri arasında popülerlik kazandı.

Ani yükselişlerin piyasayı korkuya iteceği düşünülür. Bu veriler şu şekilde sıralanmaktadır:. M veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan dogecoin'den usd'ye ötürü sorumluluk taşımamaktadır. Endeks 0 ile 100 değerleri arasında belirlenir. Ancak dünkü ralli devam edemedi ve BTC 10,5 korku açgözlülük endeksi bitcoin bin dolara doğru aşağı yönlü düzeltme yaptı. Mda yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla yapılmaktadır.

Şeklinde ki bir aramanın çoğalması aşırı korkunun göstergesidir. Anketler: Çeşitli araçlarla yatırımcıların piyasaya bakış açıları hakkında veri elde edilir. Önümüzdeki birkaç hafta içinde, BTC seviyesini koruyamadı ve keskin bir şekilde.000 doların altına düştü.

Açgözlülük Kötü Olabilir mi? Hashtagler üzerinden ne kadar hızlı ve kaç adet etkileşim alınması baz alınır.

1 Bitcoin Kaç TL Oldu?

Pozitif bir piyasada yüksek alımlı hacimler görüldüğünde piyasanın aşırı açgözlü değerlere kaydığı belirlenir. Risk Açıklaması: Kripto paralarla ve/veya finansal araçlarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Mart ayında yatırımcılar arasında yapılan ankette çoğunluk Bitcoin fiyatının.700 doların altına düşeceğini belirtmiş bu da piyasanın aşırı korku bölgesinde olduğunu açıkça göstermiştir. Aşırı Açgözlülük BTCyi Devraldı, analistlere göre, bitcoin in yaklaşık bir ay içinde.000 doların üzerinde kazanç elde ettikten sonra bir boğa piyasasına girdiğini söylemek mümkün.

Endeks iki varsayımla yatırımcıları aşırı duygularından kaçınmasını korku açgözlülük endeksi bitcoin sağlayamaya çalışır. Bitcoin, Ağustos 2019da ilk kez 100 milyar dolarlık tamamlanmış piyasa değerini kırmıştı. Yatırımcıların alış /satış emirlerini oluştururken piyasanın beklentisini kavrayıp ona göre hareket etmelidir.

BTC korku ve aç gözlülük endeksi: /crypto/fear-and-greed-index dahası, kripto para korku ve açgözlülük endeksi şu anda 76da veya aşırı açgözlülükdedir. Tamamlanmış piyasa değeri, Mart çöküşünün hemen ardından hafifçe düştü ve yukarı doğru devam etmede önce yaklaşık 1 milyar dolar kaybetti. Pazar ivmesi / Hacim (25).

Ziyaretçi Sayacı

Bu Gün19
Dün16
Bu Hafta155
Bu Ay292
Toplam53360

Anket

Sitemizi nereden duydunuz?