Bitcoin'den ethereum'a

Please leave this field empty stenmeyen posta göndermiyoruz! Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Cuban konu hakkında görüşlerini aktardı: Ethereum Blockchaini üzerindeki akıllı sözleşme ve uzantılarının Bitcoini gölgede bırakacağını düşünüyorum. Ethereumu bir değer deposu olarak kullanmaktan büyük memnuniyet duyacak. Milyarder girişimci ve başarılı iş insanı Mark Cuban, gelecekte Ethereumun lider kripto para birimi Bitcoini geri bırakacağını açıkladı. Adres sayısı 2021den bu yana istikrarlı bir şekilde arttı ve bu bir başka yükseliş işaretidir. .

Büyük hodlers tarafından BTCnin konsantrasyonu 12dir, varlık neredeyse büyük ölçüde en iyi altcoinler ve ETHden farklı olarak perakende tüccarların elinde yoğunlaşmıştır. Merkezi Olmayan Finans da yenilikler hız kesmeden devam ediyor. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Buna ek olarak, arz ETH tutarı, en son aktif 3 ila 5 bitcoin'den ethereum'a yıl (1 günlük hareketli ortalama) 17 milyon arasında 13 aylık bir düşük ulaştı ETH verilerine dayanarak. Bunun yerine, ERC-20 standartında geliştirilen DeFi projelerine hayran kaldığını açıkladı. ETH BTC gelen rotasyon akım boğa vadede hızla değişen dinamikleri ışığında devam etmektedir. Borsalar arasında ETH ve BTC yüzde bakiyeleri olan aşağıdaki grafiğe bakıldığında, muhtemelen etkileyen faktörler arasında görebiliriz.. Watkinse göre piyasada Ethereuma ilgi olmasaydı, CME böyle bir adımı atmazdı.

Bu, geçmişte gözlemlenen eğilimlerden farklıdır, yukarıdaki tabloya göre, borsalardaki BTC ve ETH yüzde dengesi istikrarlı bir şekilde düşerek her iki varlığın fiyatlarını 2021in başından bu yana yükseltti. Bitcoin Fiyatı, Kurumsal Yatırımcıların lgisi Nedeniyle mi Yükseldi? Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır. Ethereum tabanlı ERC-20 tokenlarına dönüştürülen Bitcoin miktarı, Dune Analytcisten sağlanan verilere göre.2 milyar dolar seviyesine ulaştı.

BTC Mining Devices 'Out of Stock' Worldwide- 6

Ek olarak, en popüler ikinci kripto para birimi olan Ethereum (ETH haberimizin hazırlandığı sırada.000 dolar seviyelerinde işlem görüyor. Ethereum fiyatı, son 24 saatte yüzde 15e yakın bir oranda yükseliş ivmesi yakalarken bugün itibariyle 726 dolardan işlem görüyor. Bununla birlikte, eğilim değişirse, ETH, 2021 sonu için fiyat hedefi üzerinde olumsuz bir etkiye sahip bir satış görebilir. . Bitcoin fiyatı 9 ayda 10 kat artış göstererek tüm dikkatleri üzerine topladı. Bitcoinin yaratılmasından bu yana, devrim niteliğindeki eşler arası elektronik nakit sistemi nin arkasındaki teknoloji büyük ölçüde aynı kaldı.

hodlerın ETH tarafındaki çabası arttıkça, Bitcoin yüksek satış baskısı altındadır ve desen bitcoin'den ethereum'a değişikliğinden bu yana sürekli olarak artmıştır. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi. (DeFi) wbtc, Bitcoinin değerini ve likiditesini getirip DeFi dünyasında kullanılabilir hale getirerek her iki dünya arasında köprü olmaya çalışıyor. Bu senaryonun ETH.0 ağ güncellemesi ile gerçekleşeceğini aktaran Cuban, ETHye olan güvenini dile getirdi.

Bir wbtc, bir BTCye eşittir. Kısaca wBTCden örnek vermek gerekirse, siz elinizdeki Bitcoini şirkete veriyorsunuz ve karşılığında size vermiş olduğunuz BTC miktarı kadar wBTC veriliyor. Kripto para sektöründe en çok konuşulan dijital varlıklardan birisi olan Ethereum (ETH yatırımcılarının yüzünü güldürecek bir performans sergiledi.

Bitcoin, dünyanın ilk, en büyük ve en çok tanınan kripto varlığıdır. En popüler seçenekler arasında, wBTC, renBtC ve yeni başlayan bir proje olan tBTC yer alıyor. Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. BTC, wbtcye dönüştürülebilir veya bunun tam tersi de gerçekleşebilir.

Bitcoin Blockchaini üzerinde yaptığınız işlemler Ethereuma göre oldukça zorlaştı. Bitcoin için de benzer bir durumu bugün kendi gözlerimizle şahit oluyoruz. Mark Cubandan ETH.0 Güncellemesi Yorumu.

Ziyaretçi Sayacı

Bu Gün19
Dün16
Bu Hafta155
Bu Ay292
Toplam53360

Anket

Sitemizi nereden duydunuz?