Bitcoin nakit fiyatı

Ana direnç analiste göre, hala.000 dolarlık bölgenin yakınında. . M sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Başlıca Destek Seviyeleri:.500 dolar, ardından.000 dolar.

Lk büyük destek analiste göre,.000 dolarlık pivot seviyesine yakın.. Bu konu hakkında CryptoQuantın CEOsu Ki-Young Ju: Kripto para boğa piyasaları balina yatırımcılarının kripto para borsalarından çıkma oranı ATH yaptıktan dört ay sonra başlar. Artan yönde analiste göre, ani bir direnç.500 dolarda kırık üçgen desteğine yakın.. Saatlik macd: BTC/USD paritesi için macd şu anda düşüş bölgesinde hız kazanıyor. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleyici kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. BTC/USD paritesinin saatlik grafiğinde (Krakenden gelen veri akışı).400 dolar civarında destekle kısa vadeli bir sözleşme üçgeninin altında bir kırılma oldu. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.

M veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bitcoin nakit fiyatı bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır. Şte yaşananlar m olarak daha önce bildirdiğimiz üzere Bitcoin fiyatı, 40.000 dolarlık direnci kırdı ve iyileşme dalgasını uzattı. . Balinalar borsalardan BTClerini çektiğinde BTC alın.

Bitcoin Fiyatı Ne Kadar?

Fiyat daha fazla düşebilir. Teknik göstergelerle Bitcoin fiyatının mevcut görünümü. Mda yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla yapılmaktadır.

TradingView BTC fiyat: m/symbols/btcusd bu doğruysa, birkaç ay sonra bitcoin nakit fiyatı özellikle Bitcoine ve genel olarak tüm kripto para piyasasında son derece olumlu sinyaller görülebilir. Olumsuz yöndeki ilk destek analiste göre,.000 dolar seviyesine yakın. Bunun yerine, piyasa gelen bu para miktarı büyük kuruluşların büyük miktarda BTClerini borsalardan bireysel soğuk cüzdanlara taşımalarının sonucu olduğunu açıkladı.

BTC,.500 dolar seviyesini bile temizledi ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın oldukça üzerine yerleşti. Bitcoin fiyatı, ABD doları karşısında kilit.000 dolarlık direnç bölgesini temizleyemedi.. Sorumluluk Reddi Beyanı: m reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi. 36.000 dolarlık desteğin altında olumsuz bir kırılma varsa analiste göre, fiyat yakın vadede.000 dolarlık destek bölgesine doğru düşebilir. Bu yüzden, mdan yönlendirilen reklam linkleri m onayından bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler kullanıcı sorumluluğundadır. Analist: Bitcoin fiyatı için bu 5 seviyeye dikkat!

Ziyaretçi Sayacı

Bu Gün19
Dün16
Bu Hafta155
Bu Ay292
Toplam53360

Anket

Sitemizi nereden duydunuz?