Bitcoin rezerv risk göstergesi

Bitcoin kar oranı arttıkça dün BTC için net borsa akışı da önemli ölçüde iyileşti ve Mayıs başından beri görülmeyen seviyelere ulaştı. Bu sinyalin geçmişte önemli Bitcoin ayı piyasalarından hemen önce ortaya çıktığı biliniyor. Kurumsal tahviller, fonlar ve değerli metaller 9,96yı temsil ederken, dijital belirteçler dahil diğer yatırımlar 1,64tü.

Bu BTClerinin borsalarda satılması durumunda toplam arzın sadece 11inin zarara uğrayacağı anlamına gelir. Her durumda, Bitcoin fiyatı DMAların geçişinden sonraki beş gün içinde zirveye ulaştı. Bu nedenle, BTCnin bu fiyat noktasını aşması ve şu anda.000 doların üzerinde bir aralıkta kalması bitcoin rezerv risk göstergesi daha da android-WLAN-Tether yükselme potansiyelinin olduğunun bir göstergesi olabilir.

Mda yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla yapılmaktadır. Bugün,.000 ın altında bitcoin rezerv risk göstergesi bir aylık işlem gördükten sonra.000 doların üzerinde yeni fiyat keşifleri devam ediyor.

Pi döngüsü, 350 günlük ve 111 günlük DMAların kesişimidir. Coingeckoya göre usdtnin piyasa değeri şu anda yaklaşık 57,8 bitcoin rezerv risk göstergesi milyar dolar seviyesinde bulunuyor. 31 Mart itibarıyla Tether rezervlerinin dörtte üçünden fazlası nakit, nakit benzerleri, diğer kısa vadeli mevduatlar ve ticari senetlerde tutulmakta olduğu görüldü. Bununla birlikte, diğer teknik veya zincir üstü göstergelerden bu okumaya uyan hiçbir sinyal yok.

BTC 2019un en yüksek seviyesi olan.800 doları aşabilirse madenciler daha fazla kar elde etmek için bu fiyat hareketini bir fırsat olarak görüyor olabilir. Kez 10,000 doları test etti. Boğa rallisi sona mı eriyor? Efsanevi Khin Bitcoin'in 224'lük artışının kalıcı olduğunu açıkladı lk olarak, BTC fiyatı Mayıs ayının başından bu yana.

Kadardı, 2017 BTC Fiyatı

BeInCryptonun düzenli olarak bildirdiği gibi, ana göstergelerinden hiçbiri boğa piyasasının son aşamalarına benzeyen bir faaliyet göstermiyor. Bitcoin bugün veya önümüzdeki günlerde mevcut döngüsünün zirvesine ulaşırsa, 80lik bir düzeltme fiyatları.000 bölgesine geri getirecektir. Bu nedenle, uzun vadeli olarak spekülatörler bitcoin rezerv risk göstergesi çıkmaya devam ettikçe BTC bir grup insana daha çekici geliyor. Dürüst olmak gerekirse, fiyat durgunluğuna rağmen BTC son birkaç hafta boyunca güçlü blok zincir temelleri olduğu için bu ralli kapıda bekliyordu. TradingView BTC fiyat: m/symbols/btcusd glassnodeun raporuna göre, şu anda kar eden BTC yüzdesi 89dur.

Yukarıdaki grafikte BTC madenciliğinde çıkış hacmi, grafiğinde alt tarafında kalmaya devam etti. Bitcoin Pi döngüsü geçişi, dün, bitcoin (BTC) haftalık en yüksek kapanışına.000 ın biraz üzerinde bitcoin rezerv risk göstergesi ulaştı. Lider kripto para Bitcoinin.000 dolarlık direncini başarıyla kırmasıyla BTC dördüncü kez cazibeli hale geldi.

Kripto gui brieftasche monero para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleyici kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Popüler Tether (usdt) stablecoinin arkasındaki şirket olan Tether Holdings Limited, Perşembe günü rezervlerinde tam bir döküm yayınlayarak varlıklarının bileşimi hakkında daha fazla şeffaflık sağladı. Risk Açıklaması: Kripto paralarla ve/veya finansal araçlarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir.

Tether, şirketin konsolide varlıklarının yükümlülüklerini aştığını doğrulayan Cayman Adaları merkezli bir muhasebe ağı olan Moore Caymandan çok sayıda güvence testini geçti. Bunun ötesinde, teminatlı krediler Tetherin rezervlerinin 12,55ini oluşturdu. Bu, yükseliş eğiliminin makro bitcoin rezerv risk göstergesi yapısını sağlam tutmak için nispeten küçük bir 20-30 düzeltmenin gelebileceğinin bir işareti olabilir.

Ziyaretçi Sayacı

Bu Gün19
Dün16
Bu Hafta155
Bu Ay292
Toplam53360

Anket

Sitemizi nereden duydunuz?