Sadece bu adrese ethereum eth gönder

ICO döneminde topladığı 4 milyar dolar ile rekoru elinde bulunduran. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi. Aynı adres 052nin de 11 saat önce başka bir adrese 100.000 ETH gönderdiği görülüyor. Kripto para piyasasındaki krizin etkileri yavaş yavaş geride kalmaya başladı.

Uzun lafın kısası son dönemdeki Ethereum satışları ile ETH sahiplerinin kabusu haline gelen EOSun adresse Bitcoin überprüfen kozları yavaş yavaş azalıyor. Real Vision CEOsuna göre, ETHnin büyümesi neredeyse 4 yıl arayla Bitcoin ile aynı. Ethereum a bakıldığında Raoul Pal, önde gelen akıllı sözleşme platformunun piyasa değerinin, tıpkı Bitcoin gibi aktif adres sayısı ile oldukça ilişkili olduğunu vurguluyor. EOSun ICO döneminde topladığı Ethereumların çoğunu özellikle Bitfinexte sattığı ortada. Ayrıca, android Uygulamamız 'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın! ETHde yatırımı olan yatırımcılar için şimdilik tek anlamda her şey pozitif bir şekilde devam ediyor.

Görüldüğü üzere yukarıdaki 036 adresi, 052 numaralı EOS adresinden 300,000 ETH ile fonlanıyor. TrustNodesta belirtildiği üzere EOS son 2-3 ayda 2,5 milyon ETH satışı gerçekleştirdi ve bu sadece bu hafta 500.000 ETHyi başka hesaplara taşıdı.

Ünlü ekonomist ve Real Vision kurucu ortağı Raoul Pal, Ethereum (ETH)un bu döngüde.000 dolara çıkacağını tahmin ediyor. Ethereum fiyatının gerilemesine sebep olan EOS artık bu etkisini kaybetmiş gibi görünüyor. Kripto para ticareti, yüksek riskli bir yatırımdır ve her okuyucunun herhangi bir karar vermeden önce kendi araştırmasını yapması gerekmektedir! Ethereum, kısa sürede elde ettiği 50lik yükseliş sayesinde.500 dolar seviyesinin üzerine çıktı. Kaynak: Real Vision, raoul Pal: Ethereum Bitcoinin ayak izlerini takip ediyor!

Orgasms: Facts, types, causes, and misconceptions

Kısa vadede 1192 dolar altındaki 4 saatlik mum kapanışlarında ETH fiyatının dolar aralığına kadar düşmesi ihtimali olduğu için kırmızı alan altında stop olunabilir. Son olarak bu durum altcoinleri de etkileyeceği için diğer altcoinlerde de dikkatli olmak gerekir. Bu pozitif durumlar karşısında ETH fiyatının 2075 doları aşması ve sonrasında yukarıdaki direnç alanı olan dolar aralığına kadar yükselmesi bekleniyor.

Teknik anlamda hem daha önceden oluşan beyaz yükseliş trend kanalının hem de fibonacci.5 (2142 Dolar) seviyesinin fiyata direnç uyguladığı ve ETHnin.236 (1992 Dolar) seviyesine gerilediği görülüyor. Bir diğer pozitif durum ise StochRSI göstergesinin aşırı satım bölgesinde yukarı yönlü kesişmesi yani AL sinyali vermesi olarak ortaya sadece bu adrese ethereum eth gönder çıkıyor.

Günlük grafikte her şey yolunda giderken 4 saatlik grafiğe baktığımızda da yine fiyatın olumlu bir ethereum chart price şekilde yayın saati itibariyle 2058 dolar üzerinden seyrettiğini görüyoruz. Teknik Analizde Beklentiler sadece bu adrese ethereum eth gönder Ne Yönde? Fiyatlara uymadık, 1 milyon aktif adrese uyduk.

Ziyaretçi Sayacı

Bu Gün19
Dün16
Bu Hafta155
Bu Ay292
Toplam53360

Anket

Sitemizi nereden duydunuz?