Cme bitcoin açığı

Gözünü üzerinden ayırma ethbtc. Habere göre tesadüfen,.970 dolar ile.100 dolar aralığı hareketli ortalamalar açısından önemli bir alandır. Ek olarak, Chicago Mercantileda.000 lık bir boşluk oluştu borsa Önümüzdeki birkaç gün içinde doldurulabilecek olan Kasım ayı sonunda grafik. Geçtiğimiz iki ayda Bitcoin yükseliş paternini tekrarladı ve ardından kısa bir konsolidasyon dönemi geldi. Aşağıdaki grafik,.000 işaretinin yakınındaki CME açığını göstermektedir.

Ardından, açık pozisyonların böyle bir harekete neden olacak kadar yüksek olduğunu ekledi ve şu ifadeleri söyledi: Boşverin, ne kadar açık pozisyon olduğunu görmemişim. Henüz pazara yeni alıcılar girmediği ve uygun giriş noktasından yararlandığı için, Bu kısa cme bitcoin açığı vadeli bir düzeltmeye işaret edebilir. Böyle bir boşluk, Cuma günü kapanış fiyatı hafta sonundan sonraki Pazartesi günü.

Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Eyalet Capo Kripto CryptoCapo michael Van de Poppe, Destek seviyelerinin daha sık test edildikçe zayıfladığını anlatıyor. Bitcoin, Ekim ayının başından bu yana hızla yükseldi.775 dolardan.500 dolara yükselerek yüzde 25lik bir artış kaydetti. Bununla birlikte Tony Spilotroya göre, yukarıda bırakılan bir boşluk, Bitcoinin trendin daha net bir resmi gelişmeden önce en azından bu seviyeyi yeniden test edeceğini gösteriyor. Yeni ve ucuz coinleri 10 komisyon indirimiyle satın almak için tıkla, üye ol!

CL olarak tanınan bir trader, Ayda yılda bir fiyat hareketleri beni şaşırtıyor, dedi. Ancak Tony Spilotroya göre, daha düşük hedefe ulaşılmadan önce çıkarılabilecek hedefler var. Alıcı ilgisinin yalnızca.200 da önemli miktarlarda sıralandığını gösteren borsa verileri söz konusu.

Şte Bitcoin Fiyatının Düşeceğinin 3 şareti

18.500 işaretinin altındaki günlük kapanış, Düzeltmenin önümüzdeki birkaç gün boyunca devam edeceğinin açık bir işaretidir. Bu, BTC o günlerde büyük bir fiyat hareketi görürse CME ile kripto para birimi borsaları arasında bir fark/boşluk ortaya çıktığı anlamına gelir. Habere göre bazı traderlar bu geri çekilme gerçekleştiğinde Bitcoin fiyat düşüşünün yoğunluğuna şaşırdı. Bitcoin fiyatında doldurulmamış kalan.300 dolarlık CME vadeli işlem açığı konusunda ihtiyatlı olan traderlar arasında düşüş olabileceği son zamanlarda vurgulanıt seviye.000 ın hemen altında olduğu için Bitcoinin kısa vadede daha da düşmesi söz konusu olabilir.

Chicago Merchantile Exchange (CME Pazartesiden Cumaya Bitcoin vadeli işlemler ticareti sunuyor. Aşırı açgözlülükle cme bitcoin açığı dolu bir piyasa, kripto varlığı aniden.000 doların altında işlem gördüğü için hızla korkuya boğuldu.

AMD şlemleri, Bitcoin önceki tüm zamanların en yüksek seviyesini kıramadığı için.000 ABD Dolarına kadar olası bir düzeltme öngörüyor. Bitcoin şimdi hangi seviyeleri test edebilir? Bitcoin (BTC 9 Aralıkta tüm zamanların en yüksek seviyelerinden düşüş eğiliminin son devamında.000 ın altına geriledi.

Tony Spilotroya göre, lider kripto para birimi, CME fiyat listelerinde daha düşük boşluğa dokunmadan önce, ilk olarak yukarıdaki boşluğu hedefleyebilir. Bitcoin büyük bir direnç seviyesinden çıktı. Bitcoin, Son birkaç gün içinde.500.500 fiyat aralığında dalgalandıktan sonra, Fiyat birkaç saat önce.500 lık önemli destek cme bitcoin açığı seviyesini kırdı ve yazı yazarken.225 da duruyor.

Ziyaretçi Sayacı

Bu Gün19
Dün16
Bu Hafta155
Bu Ay292
Toplam53360

Anket

Sitemizi nereden duydunuz?