Şimdi bitcoin fiyatı

Bir sonraki ana direnç analiste göre,.800 dolarlık bölgenin yakınında. . Önümüzdeki seanslarda istikrarlı bir artışa başlamak için BTcnin.500 seviyesinin üzerinde bir kapanışa ihtiyaç var. Şte Bitcoinin kısa vadede görebileceği önemli seviyeler.

Ana Direnç Seviyeleri:.200 dolar,.545 dolar.800 dolar. Ünlü kripto yatırım şirketi Pantera Capital, piyasa değerine göre dünyanın en büyük kripto parası Bitcoin (BTC)i şaşırtıcı yeni seviyelere yerleştiriyor. En büyük kazanımların olacağı yer bu altcoin piyasası. Kaynak: Pantera Capital, bir milyon kullanıcı piyasaya her girdiğinde şimdi bitcoin fiyatı Bitcoin fiyatı 200 dolar artmaya devam ederse, model BTCnin şu anki.000 dolarlık değerinden yaklaşık.200 artabileceğini öne sürüyor. BTC,.000 dolar seviyesinin üzerinde teklif vermeye devam etti ve yeni bir artışa başladı. En güncel haberlerimizi, telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve, twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.

Modele göre, BTCnin fiyatı her 1 milyon yeni. Teknik göstergelerle Bitcoin fiyatının mevcut görünümü. Ana direnç.500 bölgesine yakın.

Bitcoin BTC Fiyat Analizi: Düzeltme Yaşıyor, Önemli

Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz şimdi bitcoin fiyatı bir hesap açmak için tıklayın! Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir. Bitcoin düşüş hattında, bitcoin,.000 ın çok üzerinde büyük bir düşüşe başladı ve hatta.000 a yakın işlem gördü. Paritenin önümüzdeki seanslarda.000 bölgesi veya.000 civarında teklifler bulması muhtemel. Ana Direnç Seviyeleri.000,.500.000.

Bu ilişkileri kullanarak, Bitcoin için şimdi bitcoin fiyatı olası bir terminal değeri varsayabiliriz. . Başlıca Destek Seviyeleri:.100 dolar, ardından.050 dolar. Ancak her şey değil. . Pantera Capital: Doğru çıkan bir model Bitcoin fiyatı için 700.000 dolara işaret ediyor!

Kaynak: Pantera Capital, pantera Capital: En büyük kazanımların olacağı yer bu altcoin piyasası. Bitcoin kısa vadeli bir aşağı yönlü düzeltme başlatırsa analiste göre,.100 dolar seviyesinin yakınında destek bulabilir.. Bu tamamen yapılabilir görünüyor.

Ziyaretçi Sayacı

Bu Gün19
Dün16
Bu Hafta155
Bu Ay292
Toplam53360

Anket

Sitemizi nereden duydunuz?