Sahte bitcoin işlemi

Bitcoin işlem sahnesinin olduğu rasyonel bir sonuç çıkarmak kolay olacaktır. XRPnin 93ü sahte, cCNnin bir raporunda, Rippleın tamamen dürüst olmadığı görülüyor. San Francisco merkezli Bitwise Asset Management, bir raporda, düzenlenmemiş borsalardaki tüm Bitcoin işlem hacimlerinin 95inin tamamen sahte hacimden oluştuğunu belirtti. Aynı zamanda, Coinbase Pronun alım-satım arasındaki farkı sadece 0,01 dolar. Bakacağınız yeri biliyorsanız, blok zincirinde kodlanmış sihirli ve gizem var. Burada, tarihinde.000.99 BTCnin kaydını yapan 57043 numaralı blokta yer almaktadır.

Buna, saldırıyı başlatan.100 BTC işlemi sahte bitcoin işlemi dahildir. Bitcoin gerçek değeri arttı, bununla birlikte, sözde büyük borsalar arasında Rippleın belki de tek suçlu taraf olmadığına belirtmekte fayda var. Da, Satoshi Nakamoto, 170 blokta Hal Finneye 50 BTC gönderdi, ancak ilk günlerde olduğu gibi, işlemin maliyeti 0 BTC idi. Fon kanıtı göstermek için birkaç satoshi yeterlidir.

Coinmarketcapin rapor edilen işlem hacmi gerçekse, tüm Bitcoinlerin 8,6sının her gün el değiştirmesi gerekiyor. OpenMarketCapi oluşturan dirt protokolünün kurucusu olan Yin Wu, yakın zamanda kripto borsalarının neden sahte hacimler rapor ettiklerini tartışmak üzere bir blog yazısı yayınladı. 2013 yılı Ağustos ayında bir kişi 200 BTC ücret gönderdi, ki bu yardım toplanan madencilik havuzu tarafından geri döndü ve daha sonra 2016 yılında 291 BTC ekli.0001 BTC için bir işlem gönderildi. Bu teklifçi Tim Draper olduğunu kanıtladı ve bu satın alma yaklaşık 18 milyon dolar karşılığında çok kurnaz bir yatırım olduğunu kanıtladı. Vuruş geçmedi (muhtemelen redandwhite hem suikastçı hem de şantajcı idi ancak işlem, 150.000 dolarlık bir anlaşma için yaptı.

Kaldıra lı Bitcoin şlemleri

CoinMarketCapte mevcut olan istatistiklere bakıldığında, Ripplein simgesi son 24 saat içinde 701 milyon dolarlık bir hacme sahip olan piyasa değeri ile üçüncü büyük kripto paradır. Bitstamp Hacklenmesi Hacklere bağlanabilen çok sayıda Bitcoin işlemi var. Diye sordu 2013te sıkıntılı bir Redditor. Bununla birlikte, gerçekte, CoinBenenin spreadleri Coinbase Prodan 3400 kat yüksek kaldı.

Bitcoin transferleri, halka açık defter tarafından ölümsüzleştirildiği ve halk tarafından mitolojileştirildiği herhangi bir blok zinciri araştırmacısında görülebilir. Geçen yıl çok tartışmalı bir sert çataldan geçen Bitcoin Cash, yaklaşık.6 milyar dolarlık bir rapor verdi, ancak gerçek hacimleri sadece 146 milyon dolar. Bizi twitter, telegram, instagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz). Düzenlenmemiş borsaların sahte hacmini iskonto ederek, yalnızca bu sahte bitcoin işlemi hacmin çoğunu oluşturan 10 düzenlenmiş borsanın gerçek işlem hacmini sayarsak, ABDdeki.

Yakın zamanda Bitcoin exchange traded fonları (ETF) için ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu'na (SEC) başvuruda bulunan kurum, söz konusu raporu başvuru sürecinin bir parçası olarak sundu. OpenMarketCap, bilgilerini yalnızca yıkama işleminden ( wash trading ) ve diğer kötü faaliyetlerden uzak olan kripto borsalarından aldıklarını açıkça belirtir.

Ancak zaman zaman, kusursuz bir işlem tarihsel önemi kazanmaktadır. Kurumsal yatırımcılar ve hatta ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (. Borsa dan gelen verileri toplayan Bitwise, günlük işlem hacmi 1 milyon doların altında ki platformların hariç tutulduğunu belirtiyor. Sadece bir kez, bir opcode gibi bir işleme önem verilebildiği bir bakış açısı ve bağlam uygulanır. Bu nedenle, yaygın ticaret, çok sık işlem görmeli ve sık yapılan işlemler spreadleri doğal olarak düşürmüş olmalı.

Şüpheli faaliyetler ortadan kalktığında işlem hacmi 29dan 48e yükseldi. Bugüne kadar 360 milyondan fazla. Sızan IRC logaritmaları, Karpelesin 442K BTC göndermesini önerdiğini ve bu işlemin gerçekleşmesi için blok zincir (blockchain) kayıtlarının doğruluğunu gösterdiğini iddia etti.

Ziyaretçi Sayacı

Bu Gün19
Dün16
Bu Hafta155
Bu Ay292
Toplam53360

Anket

Sitemizi nereden duydunuz?