Bitcoin etkileşimli brokerler

Bitcoin ABD doları karşısında 6 bin 761 dolar seviyesine kadar bir düzeltme gösterdi. Btcon fyati ÇN dkkat Çeken VER 9 ayin zrvesnde tiklayin. Yakından izlenecek iki kısa vadeli seviye analistlere göre,.400 dolar.600 dolardır. . SPX ve DXY iyi oynarsa Bitcoinin iyi olacağını düşünüyorum. Analistlere göre yakın vadede, kripto paranın trendinin büyük ölçüde.500 dolara bağlı olabileceği görülüyor.

Ancak olası yükselişlerin 6 bin 955 veya 7 bin 30 dolar civarında engellerle karşılaşması bitcoin etkileşimli brokerler muhtemel. M, bitcoin (BTC geçen hafta.200 dolarlık yükseklerden yoğun bir düşüşün ardından şu anda bir konsolidasyon aşamasına yakalanmış durumda. BTC fiyatı mevcut fiyatlardan daha üst seviyelere yönelebilir.

Kısa süre önce ayılar, Bitcoin in fiyatını.200 dolara kadar düşürdü. . Ancak bu yükseliş eğilimi kısa sürdü ve BTC.700 dolarlık bölgeye ulaşır ulaşmaz durdu. Çünkü bu, kripto para için önemli bir nokta olduğunu kanıtladı.

Teddye göre, yukarıda belirtilen seviyelere verilen tepki, pazarın önümüzdeki günlerde, haftalarda ve aylarda nereye yöneldiğine dair önemli bilgiler sunacak. Karışık sinyaller Ancak ticaret yapacağım grafikte 10 bin doların altına inersek öngörüm geçersiz olacak. . Haftalık 10 bin doları kaybedene kadar önyargılı bir boğa olarak kalacağım. . 11.000 dolarlık reddi takip eden dönemde görülen yön eksikliği, piyasanın bir dönüm noktasında olduğunu ve boğalar ve ayıların çıkmaza girdiğini gösteriyor.

Bitcoinde sıkışıklık hangi y ne kırılabilir?

Direnç:.960.030.200. Bitcoin Jack isimli başarılı analist, yakın zamanda Bitcoinin Gann tabanlı bir zaman analizinin Aralık ortasının kripto para birimi için çok önemli bir an olduğunu gösterdiğini vurguladı. . Bir dahaki sefere Aralık ortası pivotu. Ünlü bir analist Bitcoindeki kritik seviyelere dikkat çekiyor.

Usta analist Josh bitcoin etkileşimli brokerler Rager ise. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi.

Bitcoin Jack konuya yönelik analizinde şunları söyledi: BTC, gann tabanlı fiyat ve zaman analizi: Şu anki zaman ekseni çözülecek. Kripto para birimi o reebok egzersiz artı dalgalanma zamandan beri düşüyor, ancak boğalar kısa süre önce güç toplayarak fiyatı bir miktar yükseltmeyi başardı.

Bitcoin şu anda ABD doları karşısında 6 bin 760 dolar seviyesinin altında konsolide oluyor. Bununla birlikte, aynı analist şu anda BTCde önyargılı olduğunu ve haftalık grafiğinde yalnızca.000 doların altındaki bir düşüşün öngörülerini geçersiz kılmak için yeterli olacağını söyledi. Boğa eğilimi, fiyat çapraz direnci aştığında, finansal özgürlük oradadır. .

Ziyaretçi Sayacı

Bu Gün19
Dün16
Bu Hafta155
Bu Ay292
Toplam53360

Anket

Sitemizi nereden duydunuz?