Burada bitcoin kabul edildi

Tesla tarafından yapılan açıklamaya göre, Bitcoin'i "Nakit gelirimizi daha da çeşitlendirmek ve maksimize etmek ve daha fazla esneklik için satın alındığı ifade edildi. . SPK'nın tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı: "Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Telegram - Kripto Sözlük, telegram - Kripto Sözlük Haber, telegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbetleri. Mynet, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Bist piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen bist'e ait olup, bu veriler tekrar yayınlanamaz.

Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Finansal veriler Foreks.Ş. Bu, Teslayı Bitcoini ödeme birimi olarak kabul eden ilk büyük otomobil üreticisi yapacak. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Pay Piyasası, Borçlanma Araçları Piyasası, Vadeli şlem ve Opsiyon Piyasası verileri bist kaynaklı en burada bitcoin kabul edildi az 15 dakika gecikmeli verilerdir.

Veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Mynet sorumlu değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.". Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Tesla burada bitcoin kabul edildi hisseleri 2den fazla arttı. . Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Tesla, satın alma işlemine ek olarak, ürünleri karşılığında Bitcoin cinsinden ödemeleri de kabul etmeye başlayacağını söyledi. .

Kripto Para Borsası Mevduatlara Sigorta Yapıyor!

Yasal uyari: burada bitcoin kabul edildi Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. SEC dosyalarına göre, Tesla, bugün 1,5 milyar dolarlık Bitcoin satın aldığını duyurdu.

Tesla, SEC dosyalamasında Bitcoin fiyatının değişkenliği konusunda yatırımcıları uyardı. Teslanın duyurusunu takiben Pazartesi günü Bitcoin fiyatları yeni zirvelere yükseldi ve en.800 dolara ulaştı. . Jun 09, 2021 Bitcoin ulusal para birimi kabul edildi 11:00 Son G ncelleme: 11:00 takp ET Orta Amerika lkesi El burada bitcoin kabul edildi Salvador, Bitcoin 'i yasal deme aracı olarak kabul.

Prime Shipping Vakfı, nakliye endüstrisindeki 119 ödemelere ilişkin sorunları çözmek için blok zincir burada bitcoin kabul edildi teknolojisini kullanıyor ve kendi özel prime Token'larını geliştirmek için 150 milyon USD talep ediyor. 70 130 Paylaşım ekonomisi ve IoT, aynı zamanda çok sayıda işbirliği yapan eşler içerdikleri için blok zincirlerinden faydalanmaya da hazırlanıyor.

Ziyaretçi Sayacı

Bu Gün19
Dün16
Bu Hafta155
Bu Ay292
Toplam53360

Anket

Sitemizi nereden duydunuz?