Bitcoin qr kodu

Bitcoin çekme adresi tanımlamak için Çekmek stediğiniz Adres kutusundaki Yeni Adres Tanımla bağlantısına (veya sembolüne) basın. Musíte iba zdiea QR kód s odosielateom, aby ste mu mohli poskytnú svoju verejnú adresu. (Hatalı transferleri engellemek için görseldeki adres filtrelenmiştir). Bitcoin transferinizin durumunu Bitcoin Cüzdanı Bitcoin Çek sayfasından takip edebilirsiniz. Üyelik formu nu doldurup e-posta adresiniz ve telefon numaranızı doğruladıktan sonra banka hesabınızdan Türk Lirası transfer ederek kolayca Bitcoin alabilirsiniz. Je ahké napísa mnostvo kryptomeny a naskenova QR kód na dokonenie transakcie.

Enter your Bitcoin address in the field on the page that loads. Açılan pencerede adresiniz için en az 5 harflik bir kayıt adı belirledikten sonra Bitcoin adresinizi Adres kutusuna yapıştırın. Za zasielanie kryptomeny, na získanie adresy peaenky príjemcu mete poui QR bitcoin qr kodu kód.

Bu adrese Bitcoin gönderebilmek için adres satırının yanındaki kopyalama butonuna bastıktan sonra cüzdanınızdaki Bitcoin adresi alanına yapıştırabilirsiniz. Musíte ma peaenku na kryptomenu.

Bitcoin QR Code Generator Tool for Sending and Receiving

(Kopyaladığınız adresin, yapıştırdığınız alandaki adresle birebir aynı olduğunu kontrol etmelisiniz.). Uyarı: Yapıştırdığınız bitcoin qr kodu adresin, kopyaladığınız adres ile bire bire aynı olduğunu mutlaka kontrol edin!

Dveryhodné pre pikové znaky, qR kódy sú uitoné pri transakcii z miesta na miesto predaja. Teraz vyberte, i chcete kryptomenu prija alebo odosla. BtcTurk'e üye olarak Bitcoin bitcoin qr kodu almak çok kolay!

Note that you will be required to sign up for a free trial to download the QR Code. Mete teda poui plechovku QR kódu na odosielanie alebo prijímanie kryptomeny.

Once your QR code is genereated you can download it and save it for use on your website or send it to your friends. V peaenke musíte ma dostatok mincí, pretoe musíte zaplati aj transakn poplatok.

Ziyaretçi Sayacı

Bu Gün19
Dün16
Bu Hafta155
Bu Ay292
Toplam53360

Anket

Sitemizi nereden duydunuz?