Forum bitcoin tartışması

Son fiyat düşüşü ile Bitcoin,.900 dolarlık desteğin altına düştü. En güncel haberlerimizi, telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve, twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz. BTCnin toplam piyasa değerini diğer tüm coinlerle karşılaştıran metrik.6ya yükseldi.

Chainlink (1.3 Litecoin (1.8) ve Bitcoin SV (1) de biraz değer kazandı. Bu durum, dün yani. Kripto Para Haber, yatırımcı Bill Miller, Perşembe günü yayımlanan ve MicroStrategyye odaklanan yeni bir yatırımcı mektubunda Bitcoin için önemli ifadelerde bulundu. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi. Çeyrek mektubu, Miller Value Partnersın MicroStrategynin 0,75 dönüştürülebilir tahvilini satın forum bitcoin tartışması lange kurze Bitcoin aldığını ve hareketin arkasındaki mantığı araştırdığını belirtti.

Destek seviyesi son haftalarda biraz sabit kaldı, bu da düşüşün yatırımcılar için yakın zamanda bir boğa koşusu gelmeyeceğine dair işaret olabileceği anlamına geliyor. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır. Rakamlar, UMAnın Eylül ayında en büyük merkezi olmayan finans protokollerinden biri olmasına rağmen, daha popüler DeFi tokenlarından bazılarının, Chainlink ve UMA gibi yönetişim ve altyapı projelerinden daha iyi performans gösterdiğini gösteriyor. Hakimiyet sadece birkaç hafta önce 58 seviyesindeydi ve 20 Ekimde 60ın üzerine çıktı.

Vitalik Buterin Bitcoin Ve Bitcoin Cash Tartışmaları Hakkında

Bitstampın verilerine göre, yeni 2020nin yüksek seviyesi şu anda yaklaşık.100 dolar olarak belirlendi. Bitcoin Altcoinleri Ezerek, Hakimiyetini Arttırdı, dünün yeni zirvelere doğru kayda değer fiyat artışı sırasında, Bitcoin altcoinleride yukarı çekti ve tüm kripto pazarı kısa süre içinde yaklaşık 15 milyar dolar kazandı. Yoksa durum Litecoin ve Ripple gibi mi olacak? DOTun düzeltilmesi ile birlikte; Bitcoin ve Ethereumun yanı sıra birçok altcoin de yavaş yavaş düştü.

Merkezi olmayan finansın (DeFi) hızlı yükselişi, nance, lend ve 2020de patlama yaşayan diğerleri gibi; yüksek fiyatlarına büyük ölçüde yansımıştır. Bu konuda şunları savundu: Birden fazla yönetim altında çok az düzenleyici forum bitcoin tartışması müdahale ile on iki yıldır çalıştı. Test Süreleri 2020 yazının sonu, tüm altcoinler için son derece zor bir dönem oldu.

Ethereum ve Ripple 1den daha az arttı ancak yine de sırasıyla 390 dolar.24 doların altında işlem görüyorlar. Analist Nicholas Merten, kripto para dünyasında paniğe kapılmanın henüz zamanı olmadığına inanıyor ve Bitcoinin gücünün birçok altcoini güvende tutmak için yeterli olması gerektiğini belirtiyor.

Ziyaretçi Sayacı

Bu Gün19
Dün16
Bu Hafta155
Bu Ay292
Toplam53360

Anket

Sitemizi nereden duydunuz?