Pizza günü bitcoin

Bu nedenle dünyanın en pahalı pizzasını yemiş olan Hanyecz eminiz ki bugün çok pişman olmuştur. 10,000 BTC değeri 17 Mayıs günü saat 12:00'deki anlık BTC/TL fiyatından hesaplanmıştır. Bitcoin is amassing more and more institutional support, though critics remain skeptical. Laszlo Hanyecz pictured in 2010 with his children and the two Papa Johns pizzas purchased with 10,000 bitcoins which cost the equivalent of hundreds of millions of dollars today.

Bu sadakat ile doğru orantılı olarak bitcoin hakkında türemiş ilginç terimler ve seramoniler de vardır. Launched in 2009, bitcoin wouldnt reach 1:1 with the dollar until early 2011. Sturdivant filled the order, sending him two large pizzas (cheese and supreme) from Papa Johns a transaction that would become the first physical purchase made with bitcoin in history, marked by the annual Bitcoin Pizza Day on May.

Bu içerik tarihinde yayınlanmıştır. The date pizza günü bitcoin is now celebrated in the crypto calendar as "Bitcoin Pizza Day.

The tale is now the stuff of bitcoin legend. Değeri sürekli olarak dalgalanan bitcoin sadece yeni bir deneme yapmak isteyen yatırımcıların merakını gidermek için yatırım yaptığı ve keşfetme arzusuyla yatırım alan bir araç konumundaydı. Sky News pointed out. Bitcoin in giderek değer kazandığından bahsetmiştik.

Bitcoin Surge Means Laszlo Hanyecz Paid 613 Million for Two

In fact, an ever-increasing number of firms are testing the crypto waters. Last year, CoinDesk"d him as saying bitcoin was "a way to harness pizza günü bitcoin greed.".

Dünyanın En Pahalı Pizzası Olarak Tarihe Geçti. Değerinin bugünkü hali ile kıyaslandığında Laszlo Hanyeczin aldığı iki pizzanın değeri neredeyse milyon dolarlar ediyor. See more stories on Insider's business page. I got pizza for contributing to pizza günü bitcoin an open-source project.

O pizzalar bugün yaklaşık 3 milyar 820 milyon TL değerinde. Bitcoin, ilk ortaya çıkan kripto para birimidir. Bu nedenle ilk bitcoin pizzalar için harcanmış oldu.

Laszlo Hanyecz would now be worth 613 million. Bir yazılımcı olan Hanyecz bitcoinlerini kullanarak pizza aldı. The increase means a storied 2010 pizza purchase. But I think if it wasnt me, somebody else would have come along. Two crossed lines that form an 'X'.

Ziyaretçi Sayacı

Bu Gün19
Dün16
Bu Hafta155
Bu Ay292
Toplam53360

Anket

Sitemizi nereden duydunuz?