Dogecoin fiyat tahmini

WalletInvestorın verilerine göre pozitif bir eğilim doge fiyatını artıracaktır. Kripto paranın ilk 25 kripto sıralamasına girişi oldukça hızlı gerçekleşti ve bu da teknik ve sosyal becerisini yansıtıyor. Günlük grafikteki hakimiyeti hala trendi destekliyor, bunu da eklemek gerek. Tesla CEOsunun uzun vadeli bir doge hayranı olduğu biliniyor. Tweetteki resim, Marcus Slossun Cyberviking kitap serisine atıfta bulunuyor.

Dogecoin in öne çıkan özelliği, 2013te dogecoin fiyat tahmini viral olan bir Shiba Inu köpeği resmine sahip bir internet memei olan Doge bitcoin-Meme-Hub adlı maskotu. Analiste göre 1 dolardan sonra, bir sonraki direnç seviyesi 10 dolardır. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Fakat pozitif noktadaki yeri önümüzdeki süreçlerde aktif rol alabilir.

Ancak birçoğu, Teslanın başkanının, yakın zamanda BTCyi kirli bir para olarak tanımlayarak kırmızı denizine itmesinin ardından Doge ve Bitcoin fiyatını manipüle ettiğine inanıyor. Dogecoinin 10 Yılda Değeri Ne Olacak? Dogecoin (doge) tekrar gözleri üzerine çektirmeyi başardı.

Şte, Bitcoin Hakkında Merak

Sık sık doge ile ilgili tweetler paylaşıyor ve coinin fiyatını yeni zirvelere taşıyor. CoinSwitch 1 yıl içinde fiyatın 0,01 dolara düşeceğini ve beş yıl içinde 0,04 dolardan işlem göreceğini ve mevcut fiyat seviyesinden 88 oranında düşüş olacağını tahmin ediyor. Aslında dogecoin fiyat tahmini bu değişken kripto para birimi dünyasında uzun bir görev süresi. Dogecoin oynaklığı genellikle, fiyatın 1 dolara ulaşmak için daha da yükselebileceği beklentilerinin olduğu sosyal medya tarafından yönlendiriliyor. WalletInvestora göre, pozitif bir doge fiyat trendi olacak.

Dogecoin de bunu yaşadı. Capital Markets Academynin kurucu ortağı Sam Onigbanjo, ngilterenin Express gazetesine verdiği demeçte Dogecoinin ünlülerin destekleri ve büyük şirketlerde kabul görmesiyle yükselişte olduğunu söyledi. Dogeun finansal mekanizmalar denizinde çalışan daha geniş bir dogecoin fiyat tahmini kripto para grubuna entegre olma olasılığı yüksek.

Buna devam olarak Wallet Investor, Dogecoinin gelecekteki fiyatının 2022nin sonunda 0,38 dolara yükseleceğini, 2023 sonunda 0,42 dolara ulaşacağını ve Aralık 2025e kadar 0,51 dolara ulaşacağını tahmin ediyor. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Şu an 0,189 dolar desteğini test ediyor ve bu testten başarılı olması yeni bir ralliyi getirebilir.

Öte yandan 50-SMA hareketli ortalama (beyaz) üzerinde oluşu varlığı bir miktar daha yukarı yönde desteklemeye devam ediyor. Yatırımcılar, 1 Haziranda Coinbase Pro adreslerine doge yatırmaya başladılar, ancak likidite dogecoin fiyat tahmini oluşturmaya izin vermek için ticaret 3 Haziranda başlayacak.

Ziyaretçi Sayacı

Bu Gün19
Dün16
Bu Hafta155
Bu Ay292
Toplam53360

Anket

Sitemizi nereden duydunuz?