Bitcoin dünyası

Rusyaya bağlı nguşetiya Cumhuriyeti Dini daresi Müftü Yardımcısı Magomed Haştırov yaptığı açıklamada dini değerler bakımından Bitcoin ve kripto para birimlerinin doğru olmadığı ve haram olduğu açıklamasında bulunarak yeni bir tartışmayı alevledi. Kripto para dünyası son zamanlarda Bitcoin paylaşımlarıyla Elon Muska tepki gösteriyor. Durum böyle olunca da ünlü CEO eleştirilerin temel hedefi haline geliyor.

BTC fiyatını artırmak için sosyal medya platformlarındaki hayran kitlesini akıllıca kullandığını vurgulayan Wierzyck, Bitcoinde ve volatilitesinde gördüğümüz şeyin çok güçlü ve etkili bir kişi tarafından manipülasyon olduğunu belirtiyor. Ünlü milyarder Tesla CEOsunu kendi çıkarı için manipüle etmekle suçluyor.. Wierzyckın açıklamalarına m olarak baktığımızda eleştirilerinde haklılık payının olduğunu söyleyebiliriz. Wierzycka, Bitcoini bir değer deposu olarak altınla karşılaştırıyor.

Muskın açıklamaları BTCyi manipüle ediyor, teslanın Bitcoini satın almasıyla bitcoin dünyası Muskın, kripto para birimi hakkında tweet atarak. Zira Bitcoinin teknik temelleri de düşüşte bir miktar rol oynayabilmektedir.

M - The Most Trusted Crypto Company

Rusyada kripto paralara doğrudan yasak uygulanmazken ülke genelinde bazı bitcoin dünyası yasalara uyum zorunlu. Rusyaya doğrudan bağlı olan ancak iç işlerinde bazı kararlarını veren bir bölge olarak tanındığı belirtilen bölgenin kripto paraları yasaklaması veya doğrudan müdahale etmesinin ise mümkün olmayacağı düşünülüyor. Buraya Tıklayarak, twitter hesabımızı takip edebilirsiniz. Twitter da, Facebook ta ve, instagram da takip edin ve, telegram.

Slam dünyası Bitcoinin haram olup olmadığı konusunda ortak bir görüş açıklamazken bazı ülkelerde ise helal Bitcoin adıyla farklı coin projeleri yürütülüyor. Bitcoine düşüş olarak yansıdığını iddia ediyor. Buraya Tıklayarak, bitcoin dünyası google News'te abone olabilirsiniz.

Ünlü CEO, son aylarda Bitcoinde görülen volatilite ile ilgili olarak usd in Bitcoin-Bargeld net bir duruş sergiliyor. Haştırovin açıklamalarından sonra bazı kişiler bu açıklamaya tepki gösterirken bazı kişiler ise Bitcoin kullanmadıklarını belirtti. The Money Showda konuşan Sygnianın kurucusu ve başkanı, kripto para biriminin geleceği hakkındaki düşüncelerini paylaşıyor.

Suudi Arabistan gibi dini konularda daha hassas yönetimin söz konusu olduğu ülkelerde bile Bitcoin doğrudan haram olarak kabul edilmiyor ve zaman zaman sadece belirli din adamları Bitcoin haramdır açıklamasında bulunuyorlar. Ancak Bitcoindeki düşüşün sebebini sadece Muska bağlamak ise yanlış bir yaklaşım olacaktır. Diğer taraftan Çinde Bitcoin madenciliğine yönelik alınan kararların da tam da Elon Muskın Bitcoin açıklamaları yaptığı döneme denk gelmesi Bitcoin için düşüş sebebinin tek bir tane olmadığını gösteriyor.

Elon Musk ise açıklamalarına devam ediyor. Milyarder Bitcoin yatırımcısından ağır eleştiri, güney Afrikalı milyarder Magda Wierzycka son dönemde Elon Muskı en çok eleştirenlerden biri.

Ziyaretçi Sayacı

Bu Gün19
Dün16
Bu Hafta155
Bu Ay292
Toplam53360

Anket

Sitemizi nereden duydunuz?