Bitcoin vadeli işlemleri

Vadeli işlem sözleşmesi ya da bitcoin futures, bir tüccarın bir varlığı belirli bir zamanda, miktarda ve fiyatta alıp satmasını zorunlu kılan bir sözleşmedir. Vadeli işlem sözleşmesi, bir tüccarın bir varlığı belirli bir zamanda, miktarda ve fiyatta alıp satmasını zorunlu kılan iki tüccar arasındaki bir anlaşmadır. 0, bEĞendm Üç aylık Bitcoin vadeli işlemleri piyasadaki verimsizliklere rağmen yüzde 50lik rekor seviyeye ulaştı.

2020 Eylülün bitcoin vadeli işlemleri ilk haftası itibariyle; Binancede.03, Huobide.01, OKExte.85 ve BitMEXte.05 milyar dolarlık vadeli işlem sözleşmesi işlem gördü; Vadeli işlem sözleşmeleri ve varlık sınıflarının gelişimi. Geçtiğimiz Mayıs ayında Goldman Sachs, Bitcoinin bir varlık sınıfı olmadığını açıkladıktan sonra kripto para birimi topluluğunun sert eleştirileriyle karşı karşıya kaldı. Şte yukarıdaki örnekte yapılan işleme, bitcoin vadeli işlem sözleşmesi ya da, bitcoin Futures adı veriliyor.

Ay sonunda Bitcoin yükselirse kalan iki Bitcoini satarak kr elde eder. Telegram grubumuzu ve, twitter hesabımızı hemen takip edin! Bitcoinin işlem değeri değiştikçe, farklı Bitcoin vadeli işlem sözleşmelerinin değeri de değişecektir. Amaç mutlaka kr maksimizasyonu değil. . Bunun yerine, diğer varlıklar gibi işlem görürler.

Bankacılık Devi Gelecek Hafta Bitcoin Vadeli şlemleri Yapacak!

Uzun bir pozisyon alırsanız, sözleşme sona erdiğinde belirli bitcoin vadeli işlemleri bir fiyata gelecekte bir varlık satın almayı kabul etmiş olursunuz. . Haber Bültenimize Abone Olun. Alıcıların perspektifinden sabit takvim vadeli işlemleri, aylık yüzde 43e kadar ulaşabilen nihai fonlama oranlarının artışlarını ortadan kaldırır.

Bitcoin vadeli işlem sözleşmesi, gelecekte belirli bir tarihte belirli bir fiyattan belirli miktarda Bitcoin almak veya satmak için standartlaştırılmış bir anlaşmadır. Örneğin, Mart ortasında 30 Ağustos için.000a bir Bitcoin satın almak için bir anlaşma yapabilirsiniz. Kripto türev piyasaları büyük bitcoin vadeli işlemleri ölçüde düzenlenmemiş kaldıkça, verimsizlikler devam edecek. Bitcoinin fiyatı değiştikçe, farklı Bitcoin vadeli işlem sözleşmelerinin değeri de değişecektir.

Yatırımcıların Bitcoin vadeli işlem sözleşmelerine yatırım yapmadan önce değerlendirmeleri gereken hususlar şu şekilde belirtildi: Yatırımcının Risk Toleransı, fonun Risklerinin Açıklanması, yatırımın Potansiyel Kaybı. OKEx gibi bazı kripto borsaları bitcoin vadeli işlem sözleşmeleri için daha düşük işlem ücretlerine sahiptir, bu da yatırımcıların vadeli işlemleri kullanarak hesaplarından biraz daha fazla yararlanabileceği anlamına gelir. Bir vadeli işlem sözleşmesinde alabileceğiniz iki pozisyon grifo sin ondulaciones bitcoin vadeli işlemleri vardır: uzun veya kısa.

Ziyaretçi Sayacı

Bu Gün19
Dün16
Bu Hafta155
Bu Ay292
Toplam53360

Anket

Sitemizi nereden duydunuz?