Havuzlar ethereum klasik

Lerleyen dönemlerde, halka açık yani genel havuzlar mevduat sahiplerinin kontrolünde olacaktır. Şte bu nedenle bu tip borsalar için likidite hayati bir öneme sahip. Başka bir kullanıcının oluşturduğu ve iyi faaliyet gösterdiğini tespit ettiğiniz veya herhangi bir sebeple katılmak istediğiniz varlık havuzuna katılabilirsiniz. Haklısınız, ama örneğimizden devam edelim: Burada 100 adet ETH.000 adet usdc olduğu için toplam havuz katsayımız bu iki sayının çarpımı olan.000.000.

Sistemde fiyatların ani artışını değerlendiren al-satcılara. Şte orada temel prensibimize geri dönüyoruz. Birincisi basit ve şeffaf bir sistem. Ethereum ağı durmadığı havuzlar ethereum klasik sürece, QFinance da durdurulamaz. Gelin kısaca göz atalım bu otomatik sistemin nasıl çalıştığına: Uniswapta bütün işlemler için çift bölmeli yani iki farklı tokendan oluşan havuzlar var. Yukarıda bahsettiğimiz ETH fiyatı artıp 400 usdcye çıkınca al-satçılar havuzdaki ETHleri alıp yerine usdc ile koyar.

Yaz aylarından itibaren topluluk havuzları oylayabilecek ve yeniden dengeleme seçeneği verecektir. Önce gelin bu yazımızda hafızamızı tazeleyecek bir özet geçelim, şu anki sıkıntıları neymiş görelim, sonraki yazımızda da yeni versiyon neler getiriyor ona bakarız. Bunlara emir defteri işlemleri denir. Kullanıcının öyle çok büyük parası olması gerekmiyor, belli spesifik bir ülkede oturmak gibi coğrafi bir kısıtı yok.

Bu yazımızda gelin merkeziyetsiz kripto

Uniswap, bu konuda havuzlar ethereum klasik alanında lider ve en popüler değişim protokolüdür. O zaman havuzdaki usdc rakamı.000.000/10229.412 adede inmeli.

UNI token sahipleri de yeni özellikler sayesinde daha fazla gelir kazanma ihtimaline kavuşacaklar. Stabil paralar genelde 1 ABD Dolarının etrafında gezinir dururlar. Sabit sayımız.000.000 idi ve bu sayı ETH havuzlar ethereum klasik adedi ile usdc adedinin çarpımına eşit olacaktı. Havuza 1 ETH almak istiyorum dediğinizde havuz size göndereceğiniz usdcyi hesaplıyor.

Merkeziyetsiz yapıların şu an için temel dezavantajı, likiditenin azlığından dolayı opsiyon fiyatlarının oldukça yüksek olması. Protokolün işleyişinin bu şekilde olması birçok anlam içermektedir. Örneğin usdc/DAI çiftinden oluşan havuzlar.

Ziyaretçi Sayacı

Bu Gün19
Dün16
Bu Hafta155
Bu Ay292
Toplam53360

Anket

Sitemizi nereden duydunuz?