Bugün dalgalanma haberleri

Her cumartesi sabahı yeni bir kargaşaya uyanılıyor. TS.30/ NKY 225 -1.41, Hang Seng -1.81, CSI 300 -2.04 ve kospi -1.55 ile işlem görmekte. Haftanın ilk gününde.21 seviyelerine kadar çekilen dolar/TL, şubat ayı ortasında son 6 ayın en düşük seviyeleri olan.98'e kadar çekilmişti. Amerika kıtası işlemlerinde Avrupa seansından devralınan negatif tablonun bir miktar daha olumsuz anlamda genişlemesi söz konusuydu. Aynı zamanda geçen hafta tartışılan ABD tahvil faizlerindeki yükselişin ABD 10 yıllık tahvil faizinde tekrar.48 seviyelerine yükselmesi gelişmekte olan ülke para birimlerine negatif yansıdı.

Son başkan sadece 132 bugün dalgalanma haberleri gün koltuğunda oturabildi. Abone ol, son haftalarda.90-7.49 arasında oldukça dalgalı bir seyir izleyen dolar/TL, ABD tahvil getirilerinin yüzde 1,4'lü seviyelerden yeniden yüzde.5'e doğru yükselişe geçmesi ile son 24 saatte yine yönünü yukarıya çevirdi. Bu 987 günde Erdoğan'a, Merkez Bankası Başkanı dayandırmak mümkün olmadı. Dolar/TL bugün bir buçuk ay sonra ilk kez.50'nin üzerine yükseldikten sonra.43-7.44 civarında dengelendi.

27 Ocak fiyatlamalarında gözlenen volatilite finansal varlıkların geldikleri yüksek seviyeler ve makul değerlemelerden uzaklaşmaları göz önüne alındığında çoğu kişi için sürpriz olmasa gerek. Yüksek faizle milleti ezerken, Türk parasını pul etmek, milleti pahalılığa ezdirmek, görülmemiş bir beceriksizliktir. Sonra da bunun sonuçlarıyla yüzleşmek. Ancak, globalde gözlenen risk algılaması sendelemesi ve BST 100'deki satışlar bugün için bir miktar farklı tabloyu karşımıza çıkarıyor. Destekler:.45 /.41 /.35 Dirençler:.50 /.5350 /.60.

Öte yandan tüm negatif haber başlıklarının tek bir güne sıkışması ve bugün dalgalanma haberleri peşi sıra takip edilmesi sürprizin temel noktasını oluşturmakta. 10y vadeli tahvilde faizin son düzeyi 2bp ile.18 olurken, ülke risk primi ise 326bp ile sınırlı düzeyde artışa işaret etti. Dolar Asya piyasalarında 8 lira 40 kuruşa kadar çıktı.

Altında dalgalanma sürüyor - Ekonomi Finans Haberleri

Geçtiğimiz hafta sonu da sabah uyandık Resmi Gazete'ye bir baktık, bir el ülkenin altını üstüne getirmek için elinden geleni ardına koymuyor. "biraktiĞI yerden devam edlecekt, O zaman BAŞKAN neden GÖrevden alindi?".

Yetmedi, 'Görevden alınan Naci Ağbal'ın, 'bıraktığı yerden devam edeceğini' söyledi. Bunun sorumlusu da Erdoğan'ın kendisidir" dedi. Öztrak'ın açıklamalarından satır başları şöyle: "10 yıl önce kadına karşı şiddeti ve aile içi şiddeti önlemek için hazırlanan stanbul Sözleşmesi'ni tek bir imzayla fesh etti bir gecede.

Euro/TL ise.05'e kadar yükseldi. Kimse milletin aklıyla ethereum classic dag alay etmesin.

Ziyaretçi Sayacı

Bu Gün19
Dün16
Bu Hafta155
Bu Ay292
Toplam53360

Anket

Sitemizi nereden duydunuz?