Bitcoin düşüş fiyatı

Başarılı tahminlere imza atan ünlü analist Aayush Jindala göre, Bitcoin fiyatı şu anda kayıpları konsolide ediyor.000 dolara doğru bir toparlanma başlatması muhtemel. 14 Nisan'da Bitcoin 64 bin 813 doları görmüştü. Teknik göstergelerle Bitcoin fiyatının mevcut görünümü.

Bitcoin kısa bir süreliğine düşüş bölgesinde kaldı.000 dolara kadar geriledi. Böylece bugün itibariyle Bitcoin tarihi zirvesinden yüzde 50 oranında uzaklaşmış oldu. Böyle bir düşüşün ilk desteği.200 bitcoin scan private key dolar seviyesine yakındır. Bir sonraki kilit direnç.000 doların yakındadır.000 dolar seviyesinin üzerinde kapanış olursa BTC, 100 saatlik basit hareketli ortalamanın üzerinde istikrarlı bir yükseliş hareketi başlatabilir. Bitcoin güne 34 bin 449 dolardan başladı.

Btcon bitcoin düşüş fiyatı fyati NE kadar? Dünyanın para birimi dolar olarak kalmalı. Bitcoinde düşüş Görülüyor mu? Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi. ABD'nin SPK'sı olarak bilinen SEC'in Tesla'nın Bitcoin'i ödeme yöntemi olarak kabul etmesini kabullenmek istememesi de satışlarda etkili oldu.

Kripto paralarda sert düşüş!

Bitcoin fiyatı düşüşünü uzattı ve ABD doları karşısında.000 dolara yakın işlem gördü. . Bitcoin.500 dolarlık direncini veya.000 doları kıramazsa, yeni bir düşüş ile karşı karşıya kalabilir.

Çin ise her fırsatta Bitcoin'i yasaklamak istediğini dile getiriyor. Bitcoin fiyatı düşüşünü.500 dolar.200 dolarlık destek seviyelerinin altına çekti. Kripto paralarda çok bitcoin düşüş fiyatı yüksek regülasyonlar olması gerektiğini düşünüyorum" açıklamasında bulundu. Başlıca Destek Seviyeleri:.000 dolar, ardından.500 dolar.

53.800 doların binance bitcoin usd üzerinde başarılı bir kırılma analiste göre,.500 dolar veya.000 dolara doğru bir hareket için kapıları açabilir. BTC,.000 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın oldukça altında işlem görüyor. Daha fazla kayıp analiste göre, fiyatı yakın vadede.000 dolarlık destek bölgesine doğru itebilir.

Bu çeriğimizi Mutlaka Okumalısınız! . Son olarak Eski ABD Başkanı Trump'ın Bitcoin yorumu ile Bitcoin tepetaklak oldu. Analizler, bitcoin fiyatı düşüşünü uzattı.000 dolarlık bölgeyi test etti.

Ziyaretçi Sayacı

Bu Gün19
Dün16
Bu Hafta155
Bu Ay292
Toplam53360

Anket

Sitemizi nereden duydunuz?