Cüzdanım monero

Monero CLI GUI, turkish, english, unknown exception: Turkish. Monero CLI GUI, gUI Wallet, turkish. Please make sure daemon is running. Bu sebeple kullanıcılarımız gönül rahatlığı ile Monero yatırımlarını m kripto para borsası Monero cüzdanlarında tutabilir, dilediği zaman ise yine herhangi bir kısıtlama olmadan dilediği konumdaki başka Monero cüzdanlarına çekebilirler.

6 days rompecabezas de bitcoin ganar 32 bitcoins ago, english. M kripto para borsasında 21 farklı kripto para cinsi ile işlem yapılabilir ve kullanıcılar bu 21 farklı kripto para için tamamen kendilerine ait ücretsiz kripto para cüzdanlarına cüzdanım monero sahip olurlar. Bilinmeyen özel durum: 6 days ago, english. Please try again later.

Failed, turkish, başarısız 2 cüzdanım monero weeks ago, english, unknown amount. File: Turkish şlem dosyaya kaydedilmeye çalışılıyor, fakat belirtilen dosya/dosyalar mevcut. Turkish şlem/şlemler dosyaya yazılamadı. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz. File: Turkish days ago, browse all language changes, daily activity.

Turkish daemon şuan meşgul. Cüzdanım cüzdanım monero 2 months ago, english Waiting confirmation.

How to buy Dogecoin doge on?

Kripto para cüzdanları, elektronik olarak kullanıcıların kripto para adreslerini ve şifrelerini (private cüzdanım monero key) muhafaza eden bilgisayar dosyasıdır. Turkish, sağlanan ödeme kimliği: artık kullanılmıyor 6 days ago, new contributor 6 days ago, english, attempting to save transaction to file, but specified file(s) exist.

Cüzdanım 2 cüzdanım monero weeks ago, english, waiting confirmation. 6 days ago, english, attempting to save transaction to file, but specified file(s) exist.

Adres 2 months ago, english, my wallet, turkish. Mevcut dosya üzerine yazma riskini almamak için çıkılıyor.

Sebep: 6 days ago, english transaction s was rejected by daemon with status: Turkish s işlemi daemon tarafından reddedildi, daemon durumu: 6 days ago, english no connection to daemon. Adres 2 weeks ago, english, my wallet, turkish. Soğuk cüzdanlar dışarıdan gelebilecek saldırılara karşı tamamı ile kurşun geçirmezdir. Exiting to not risk overwriting. Turkish, doğrulama bekleniyor 2 weeks ago, english.

Ziyaretçi Sayacı

Bu Gün19
Dün16
Bu Hafta155
Bu Ay292
Toplam53360

Anket

Sitemizi nereden duydunuz?