Kur doları bitcoin

Son düşüşün 50 Fib izleme seviyesi.100 dolara yakın. . Başarılı tahminlere imza atan ünlü analist Aayush Jindala göre, Bitcoin fiyatı düşüyor ve kısa vadede kayıpları.000 doların altına çekmesi muhtemel. Lk büyük direnç analiste göre,.000 dolar seviyesine yakın. Usta analist: Bitcoin fiyatı.000 dolara doğru kayabilir!

BTC/USD paritesinin saatlik grafiğinde.600 dolara yakın destekle yükselen ana kanalın altında net bir kırılma oldu. Analiste göre, paritenin.500 dolar.000 dolarlık destek kur doları bitcoin seviyelerinin altında devam etmesi muhtemel. SPK'nın tarihli wbtc sarılmış bitcoin Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı: "Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Bitcoin fiyatı,.500 dolar.000 dolarlık destek seviyelerini kırdıktan sonra yeni bir düşüş başlattı. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Ana destek analiste göre,.000 dolar seviyesine yakın.. Twitter da, Facebook ta ve, instagram da takip edin ve, telegram. Fiyat şu anda.000 dolar ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın oldukça altında yer alıyor.

Teknik göstergelerle Bitcoin fiyatının mevcut görünümü. Anında bir direnç.900 dolar seviyesinin yakınında. . 36.000 dolar seviyesinin üzerinde net bir kırılma analiste göre, mevcut düşüş eğilimini tersine çevirebilir.

Blockchain Blok Zinciri Nedir ve Nasıl alışır?

Aşağı yönde ilk destek analiste göre,.700 dolar seviyesine yakın. Finansal veriler Foreks.Ş. Son dakika gelişmelerden anında haberdar kur doları bitcoin olmak için bizi. Parite.00 dolar destek seviyesinin altında hız kazandı ve hatta.200 doları bile kırdı. . Pay Piyasası, Borçlanma Araçları Piyasası, Vadeli şlem ve Opsiyon Piyasası verileri bist kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir.

Saatlik RSI (Göreceli Güç Endeksi BTC/USD paritesi için kur doları bitcoin RSI şu anda 50 seviyesinin oldukça altında. BTC /USD paritesinin saatlik grafiğinde (Krakenden gelen veri akışı).600 dolar yakın destekle büyük bir yükselen kanalın altında bir kırılma oldu. Saatlik macd: BTC /USD paritesi için macd şimdi düşüş bölgesinde hız kazanıyor.

Mynet, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Bu seviye son düşüşün 23,6 Fib geri waffenkammer Bitcoin-Kern çekilme seviyesine yakın.

Ziyaretçi Sayacı

Bu Gün19
Dün16
Bu Hafta155
Bu Ay292
Toplam53360

Anket

Sitemizi nereden duydunuz?